Çalışanın dudaklarında sperm
Birkaç metalurji fabrikasına sahip olan bir şirket beni bir cmd olarak gönderdi. Fabrikalarından birinin bölümlerinden birinin şefi. Şubat ayı ortasındaydı.
Bölüm iki çalışan emeklilik yaşı, ve iki genç kız. Bir aptal şişman kadın, ikinci-Zümra sevimli, evli, 23 yaşında, doğum yaptı. Çok mütevazı giyinmiş, genellikle dizlerinin altında bir etek. Kız akıllı, hızlı ve çok mütevazı. Bir süre geçti ve 8 Mart'tan önce tatil öncesi bir gün geldi.
Görünüşe göre, kadın uzun zamandır vücut geliştirme yapıyor, yarışmalara katılıyor ve antrenör çalışıyor. Birkaç saat sonra, bizim toplantılar Zümra, terbiyeli sarhoş (o herhangi bir tost kaçırmadı ve alttan her şeyi içti) bir nefes almak için dışarı çıkmak önerdi.
Merdivenlerden yukarı çıktık ve orada konuşuyorduk. Aniden elimi sikimi sıktı: - neden bana takmıyorsun? o dil örgülü istedi. Onu kendime bastırdım: - tokalayın, dedim ve onu bir pislikle öptüm. Ve sonra diz çökdü ve sikimi emmeye başladı. Çok iyi emmişdi. silifke escort bayan kızlar gigi Ve ben boşaldım onun ağıza.
Şu andan itibaren her şey dönüyordu. Arabada sikiştik, ofiste çalıştıktan sonra, yarım saat önce işe gittik, beni emmek, bir daire kiralamak ve saunaya gitmek için zamanı geldi.
Sonra işten sonra becerdim ve bana külotumu verdi. O ilk kez beni emdiyi merdiven alanında bir iş günü boyunca emmek için sevdi ve alt katta masum ofis çalışanları yürüyürdü.